Titles you rated
Hogu's LoveRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.5
RomanceRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5