Titles you rated
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 5.0