Movies
Ratings
30
Heart is...Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 3.0
GloveRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5