Movies
Ratings
71
The Truman ShowRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Hamilton: In the Interest of the NationRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
TremorsRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.0