Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
Brave CitizenRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5