Series
Ratings
148
ExtracurricularRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 2.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.0
Community Season 1Rated ★ 3.0