Movies
Ratings
674
American PsychoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 1.5
GaslightRated ★ 4.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
PiggyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
A Man Called OveRated ★ 3.5