Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.5
CelebrityRated ★ 1.0
The GuestRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0