Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0