Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
First SummerRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
PiggyRated ★ 2.0