Movies
Ratings
529
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 1.5
SkyscraperRated ★ 4.0
RampantRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
QuickRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0