Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5