Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Operation undeadRated ★ 2.0
AntichristRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Infinity PoolRated ★ 4.0