Movies
Ratings
248
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0