Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Rainbow SongRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0