Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5