Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
StyleRated ★ 4.0
Gisou no FuufuRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Can We Love?Rated ★ 5.0