Series
Ratings
152
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0