Series
Ratings
31- DamoRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0