Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0