Titles you rated
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 1.5
Sharp2Rated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Can We Love?Rated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0