Series
Ratings
245
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
The King's AvatarRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.0