Series
Ratings
172
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
My Shy BossRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0