Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0