Movies
Ratings
90
A Hard DayRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Truth BeneathRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Like You Know It AllRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5