Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.5
The Cat in the HatRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5