Series
Ratings
55
Princess HoursRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.5
CSI: CyberRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
NCIS: New OrleansRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0