Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0