Movies
Ratings
732
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0