Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0