Movies
Ratings
443
28 Years LaterRated ★ 0.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.0
Female TazzaRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
RampantRated ★ 1.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0