Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 5.0