Movies
Ratings
144
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
PaulRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Robot & FrankRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5