Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0- Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Another FamilyRated ★ 4.0
MostRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5