Titles you rated
Better DaysRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
AwakeningsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Only YouRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5