Series
Ratings
28
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0