Series
Ratings
15
Game of ThronesRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5