Series
Ratings
41
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 5.0