Series
Ratings
15
PinocchioRated ★ 1.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
49 DaysRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 1.0