Movies
Ratings
444
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0