Movies
Ratings
371
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Ode to the GooseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 2.0
Kill Your DarlingsRated ★ 1.0
A Bigger SplashRated ★ 0.5
CinderellaRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 0.5
Suite FrançaiseRated ★ 5.0