Movies
Ratings
15
Monsters UniversityRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0