Movies
Ratings
587
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5