Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
DexterRated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5