Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0