Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5