Series
Ratings
50
RomanceRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5- 괴도 야마네코Rated ★ 2.0
MirandaRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0