Series
Ratings
45
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Political FeverRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0