Movies
Ratings
99
Sea FogRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0