Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0